Wyłączenie odpowiedzialności

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mak-Med Spółka Cywilna Małgorzata Kozłowska, Zbigniew Kozłowski dokłada wszelkich starań, aby ta witryna była aktualna i dokładna. Jeśli mimo wszystko napotkasz coś, co jest nieprawidłowe lub nieaktualne, będziemy wdzięczni za poinformowanie nas o tym. Wskaż, gdzie na stronie przeczytałeś informacje. Przyjrzymy się temu tak szybko, jak to możliwe. Prosimy o przesłanie odpowiedzi e-mailem na adres: przychodnia@mak-med.com.pl.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować dostępność naszej strony internetowej i stale ją ulepszać. W tym dla osób, które używają specjalnego oprogramowania ze względu na niepełnosprawność.

Ta witryna internetowa została stworzona zgodnie z wytycznymi WCAG 2.1 poziom AA. Wytyczne te są uznanymi na całym świecie umowami dotyczącymi dostępności, zrównoważonego rozwoju, wymienności i możliwości wyszukiwania witryn internetowych.

Wszystkie prawa własności intelektualnej do zawartości tej witryny należą do Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mak-Med Spółka Cywilna Małgorzata Kozłowska, Zbigniew Kozłowski.

Kopiowanie, rozpowszechnianie i jakiekolwiek inne wykorzystywanie tych materiałów jest zabronione bez pisemnej zgody Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mak-Med Spółka Cywilna Małgorzata Kozłowska, Zbigniew Kozłowski, z wyjątkiem i tylko w zakresie, w jakim określono inaczej w obowiązujących przepisach (takich jak prawo do cytowania), chyba że określone treści nakazują inaczej.

Jeśli masz jakieś pytania lub problemy z dostępnością strony, nie wahaj się z nami skontaktować.